Македонска вицотека

Во овој форум можете вашите омилени вицови да ги споделите со сите!!!


You are not connected. Please login or register

Вицови за полицајци

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Вицови за полицајци on Пон Мар 29, 2010 8:34 pm

Го прашале еден полицаец,за да видат колку е глуп:

- Како може да лета мачката?

тој одговорил:

-Па со авион!

Преглед на профилот на членот http://mk-vicovi.com

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот